Prodejna

Potřebujete poradit?
SakyPaky v těchto dnech otevírají vlastní firemní prodejnu s outletem...plnou batohů a sedacích vaků.

Jaké produkty u nás najdete?

Mraky školních a studentských batohů a k nim nepostradatelných doplňků od značek SakyPaky a Explore. A jaké zboží nám nejčastěji přiskakuje do objednávek? Jsou to rozkošné batůžky s Dušinkami, které můžete znát z našeho „batohového“ e-shopu andybags.cz. Nebo také batohy EXPLORE 2v1, což je jeden velký batoh s odepínatelným menším batůžkem do kroužků a nebo na výlety. Značka EXPLORE je v ČR stále populárnější díky své originalitě, trendovosti a promyšlenému řešení produktů. Věděli jste, že naše firma zajišťuje tomuto brandu kompletní design? Právě z tohoto důvodu produkty EXPLORE najdete v našem obchodě a na e-shopu andybags.cz.

Také u nás můžete nakoupit za super peníz

Neboť vás tu čeká široký výběr z OUTLETU obou značek a několik krásných batohů ze vzorků za bezkonkurenční ceny. Neřkuli zaSKOROdarmo.
Samozřejmě můžete platit jak hotovostí, tak platební kartou.

Všechny naše sedací vaky vyzkoušíte na jednom místě

Výrobnu máme přímo v Olomouci. A hned nad ní i krásnou galerii, kde si můžete na více než 100m2 vyzkoušet naše ultrapohodlné sedací vaky SakyPaky a sedačky INONO. Podíváte se na skutečné barvy potahů, osaháte materiál, vyzkoušíte pohodlí. Přijďte nás navštívit a tak trochu netradičně si nakoupit s možností nahlédnout pod pokličku samotné výroby. Určitě s sebou vemte i své prcky. Bude to pro ně zážitek a s prázdnou od nás nikdo neodchází :)

Jak se k nám dostanete?

Šetříte životní prostředí a jedete MHDčkem? Chválíme! Zastávku máme přímo před dveřmi, tak nastupte na bus č. 17 a dojeďte až na zastávku Slavonín-cihelna. Naši prodejnu hned uvidíte. Pokud ne, my budeme mávat.
 
Pro ty, kteří dorazí autem máme speciální VIP místo. Zadejte si do navigace adresu Kyselovská 118, Olomouc - Slavonín  a vjeďte přímo až k nám na dvůr. Volné parkovací místo už na vás čeká.
doprava zdarma
doprava zdarma
s láskou k dětem
s láskou k dětem
rychlé doručení
rychlé doručení
zdraví na 1. místě
zdraví na 1. místě

AKTUALITY

Všechny aktuality
19.12.

TESTOVÁNO NA DĚTECH 97%

Získali jsme 97% při testování našich batůžků dětmi.

27.11.

Doplňujeme nové Dušinky

Batůžky POHODÁK a doplňky jako pouzdra a pytlíky na přezůvky doplňujeme před vánočkama o nové dvě Dušinky .. Emu a Pomněnku

MenuX

InformaceX

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 776 710 132
Položky označené (*) je nutné vyplnit.